Jump to content
Forum iPhone:: MacBook :: iPad :: iMac :: Apple::ios

Paprysiu

Members
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Paprysiu

 • Rank
  New Member
 1. Nie wiem, czy coś wcisnąłem, czy nie, ale mam problem z klawiaturą Bluetooth, która nie działa. Ktoś może pomóc?
 2. Usiłując wysunąć dysk cały czas wyskakuje mi błąd: "Nie można wysunąć dysku, dysk jest używany przez Findera". Nie wiem, z której strony do tego podejść...
 3. Mam problem z klawiaturą przewodową Apple i MacBookiem z Yosemite. Wpinam ją do MacBooka - ten jej nie widzi. Co mogę zrobić w tym przypadku?
 4. Mam dysk przenośny, na którym były wykonywane archiwizacje różnych komputerów. Chciałbym wyszukać wszystkie zdjęcia i je umieścić w chmurze. Można to zrobić Finderem? Robił ktoś tak?
 5. Wszystkie przyciski od F1 do F9 działają poprawnie, jednak mam problem z F10/F11/F12... Zawsze normalnie ich używałam, dziś mi przestały działać i nie mam pojęcia dlaczego.
 6. Po przeskanowaniu dysku i usunięciu śmieci przez CleanMyMac przestało mi działać większość fabrycznych programów m.in. Mail, Safari, Zdjęcia, App Store, Kalendarz, itd nawet Skype. Ktoś mi wyjaśni dlaczego?
 7. Tak, jak w temacie, Ktoś korzysta ze zdalnej kontroli rodzicielskiej? Jeżeli tak, to powiedzcie mi, czy wszystko działa, tak jak należy? Jesteście zadowoleni?
 8. Zanim w ogóle zajmę się instalacją, chciałbym się dowiedzieć, jak według was działa Time Machine? Nie chcę zainstalować i potem nie wiedzieć o co chodzi.
 9. Część nazw np. sekcji Ulubione po lewej w Finder mam w języku angielskim, a część po polsku. Co może być tego przyczyną?
 10. Mam problem z powiadomieniami systemowymi. Niezależnie czy wybiorę "banery" czy "alerty" to nie wyświetlają się po otrzymaniu e-maila. Ktoś ma jakiś pomysł?
 11. Chciałbym pracować na kilku biurkach. Wiem, jak utworzyć nowe biurko, ale chciałbym, żeby ono było całkowicie niepowiązane z innymi biurkami. Chciałbym, żeby na dodatkowym biurku były całkowicie inne ikony i pliki niż na pozostałych. Jak to uczynić?
 12. Zresetowałem tradycyjnie, odłączyłem od zasilania i nic. Nie widzi też myszy. Gdzie leży problem? Pomocy!
 13. Co można zrobić w przypadku, kiedy nabyło się używkę, ale wyskakuje komunikat „Ten iPad nadzorowany jest przez inny komputer…”. Czy ja mogę sam coś zrobić? Jak do tego podejść?
 14. Wyginający się ekran iPada

  Czytałem, że iPad 2017 lubi się wyginać, a zastanawiam się nad kupnem. Czy są tu jacyś użytkownicy i mogą się wypowiedzieć, czy tak rzeczywiście jest?
 15. Sortowanie zdjęć w albumach

  Ma ktoś pomysł w jaki sposób posortować zdjęcia w albumach bez dostępu do komputera? Chodzi mi o aplikację Zdjęcia na iPadzie z iOS 10. Aktualnie są one ,,porozrzucane''.
×